for EFL teachers / in Polish · 7 stycznia 2015

English Teaching Fellows

Z ambasady USA:

W załączeniu oraz poniżej przesyłam życiorysy amerykańskich English Teaching Fellows, którzy pracują w różnych krajach Europy w ramach programu English Teaching amerykańskiego Departamentu Stanu.  Fellows będą obecni w Europie jeszcze do lipca 2015r. Każdy z nich jest z doświadczenia nauczycielem i specjalizuje się w określonych tematach. Więcej o amerykańskich Fellows tutaj: http://exchanges.state.gov/us/program/english-language-fellow-program

Ambasada Stanów Zjednoczonych może zaprosić wybranych ekspertów do Polski jeśli otrzymamy od Państwa zaproszenie z uzasadnieniem ich „wykorzystania”. Instytucje, które są zainteresowane zaproszeniem ich do Polski prosimy o przesłanie zgłoszenia z konkretną propozycją programu, np. udział w konferencji w roli prelegenta lub osoby prowadzącej warsztat dla nauczycieli/metodyków, prezentacje na wybrane tematy dla określonego środowiska nauczycieli, dodatkowo można zaproponować lekcje demonstracyjne. Prosimy także o informacje o potencjalnej liczbie nauczycieli uczestniczących w proponowanych wydarzeniach oraz terminie przylotu do Polski (długość pobytu? 3 dni, tydzień?). Czy jest szansa na pokrycie wybranych kosztów (np. zakwaterowanie, transport lokalny) przez Państwa instytucję?

Jeśli ktoś z Państwa chciałby zaprosić amerykańskich Fellows proszę wysłać  maila lub skontaktować się telefonicznie z Beatą Milewską (tel. 22 504 2391).