for EFL teachers / Public speaking · 7 listopada 2017

Public Speaking Competition

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych (16-20 lat) do uczestnictwa w International Public Speaking Competition - kolejnej edycji międzynarodowego konkursu krasomówczego organizowanego przez English Speaking Union.

Bardzo prosimy o informację, czy Wasz ośrodek będzie w bieżącym roku szkolnym uczestniczył w konkursie. Oczekujemy deklaracji uczestnictwa ośrodka do końca roku 2017 i prosimy o podanie w niej numeru telefonu osoby do kontaktu.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie uczniów do uczestnictwa w finale konkursu do 2 marca 2018, przesyłając wypełnioną kartę zgłoszenia (w załączeniu) e-mailem zwrotnym (na adres: justyna.j.adamska@gmail.com ).

Załączamy tegoroczny Handbook ze wszystkimi informacjami dot. organizacji i przebiegu konkursu. Tematem polskich eliminacji i polskiego finału 2018 jest The best way to predict the future is to invent it. Jest to również temat finału w Londynie. Uczestnicy przygotowują 5-minutowe przemówienia, związane z podanym tematem, ale ustalają tytuł własnego wystąpienia.

Ogólnopolski finał odbędzie się w sobotę, 17 marca 2018, w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Jagiellońska 9, w Bydgoszczy.

Liczba zgłoszeń finalistów zależy od liczby uczestniczących ośrodków, stąd nasza prośba o pilną deklarację.

Zwycięzca polskiego finału weźmie udział w finale międzynarodowym, który odbędzie się w dniach 14-18 maja 2018 w Londynie.

Serdecznie zachęcamy do udziału. :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami,