Blog / for EFL teachers / ideas / MM Publications · 6 listopada 2018

Dziękuję Wam za dobry początek!

Minął pierwszy miesiąc mojej współpracy z MM Publications Poland. To też już drugi miesiąc pracy z #PioneerPLUS.
I taka mi refleksja przyszła, że to niesamowicie miłe po 18 latach pracy w #ELT czuć dreszczyk emocji, gdy przegląda się zupełnie nowy podręcznik i planuje ekscytujące lekcje w oparciu o zupełnie nowy materiał.
Ale jeszcze fajniejsze jest odkrywać, że inni mają tak samo. że doceniają podręczniki i chcą więcej.

Przez cały październik nie było dnia, żeby ktoś nie zagadał o Pioneer czy #TheEnglishHub. A to, że fajny podręcznik, a to że potrzebne testy, a to kiedy będą jakieś warsztaty. To jest miłe, bo czujesz się potrzebny :-).

Zawsze dawało mi dużo radości dzielenie się z Innymi wiedzą i znaleziskami z książek, czy z sieci. Planuję teraz kolejne edycje webinarów #YuMMyTeachingIdeas (kolejne z nich już 8 listopada o 19) i cieszę się, że w końcu mogę wykorzystać, w największym chyba jak dotąd stopniu, wszystko czego się nauczyłem na anglistyce, psychologii, szkole trenerów i od wszystkich super ludzi z Budapesztu, Torunia, Astany, Dżakarty,Warszawy, Brighton czy Tirany.

Mam nadzieję, że i w kolejnych miesiącach spotkamy się na webinarach, ale i na www.instagram.com/mmpublicationspoland/, a także naszym kanale na YT: www.youtube.com/channel/UCtwkpGjXkaDrm_lnUW0P9eQ/

Również na Quizlecie znajdziecie wkrótce zestawy, dzięki którym uczniowie łatwiej ogarną słownictwo z poszczególnych podręczników i rozdziałów: https://quizlet.com/MMPublicationsPoland

I dlaczego to wszystko? Bo tak mnie natchnęło, że za chwilę Thanksgiving! I mam za co dziękować